هتل عطر سیب سرخ

۱۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۸ ثبت شده است

ما دوچرخه ای ها از همان روز انتظار چنین نصیب را می کشیدیم که این نوجوان ها بخاطر تیم ملی کشورمان تاریخ ساز شوند و حالا «اللهیار صیادمنش»، نوجوان ۱۷ساله ی آملی، یکی از همان نوجوان های شگفت انگیز و تراب زن، قاهر شد درون نخستین بازی ملی خود در رده ی بزرگ سالان، بدوی گل ملی اش را بوسیله دشت برساند و جوان ترین گل زن تاریخچه پیاده روی ایران لقب بگیرد.

از همان روزی که «مارک ویلموتس»، سرمربی متاخر تیم ملی ایران برای بازی دوستانه با سوریه شهرت او را به سیاهه تیم ملی افزایش کرد، همگی از حضور بازیکنی نوجوان در ترکیب تیم ملی حرف می زدند. پس از این که تیم ملی ایران تو برابر سوریه، چهار بر صفر پیش افتاد، اللهیار صیادمنش درون دقیقه ی ۸۰ به عنوان آخرین تعویض ویلموتس در این مسابقه، جانشین «سخی انصاری فرد» شد و به میدان پاگذاشت. شاید اندک تر کسی خیال می کرد که او تو این فرصت باقی مانده از بازی، بتواند مانوس نشان دهد و بدرخشد. اما اللهیار ۹ دقیقه پس از ورودش بوسیله زمین، روی کرنری که «احسان حاج صفی» ارسال کرد، با ضربه ی قانون پشه ی حریف را باز کرد و نخستین گل ملی خود را در رده ی ارشد سالان به علیه رساند تا با ۱۷سال و ۳۴۲ روز سن، جوان ترین و شاید نوجوان ترین گل زن کتاب آویشن ملی ایران لقب بگیرد. گفتنی است پیش از این، این رکورد در مشت «سعید عزت الهی» بود که داخل بازی موافق ترکمنستان با ۱۹سال و ۴۰ روز سن، گل زد. پیش از این دو نیز، «کریم انصاری فرد» با ۱۹سال و ۲۲۱ روز سن، «مهدی مهدوی کیا» با ۱۹سال و ۲۷۰ روز سن و «سردار آزمون» با ۱۹سال و ۳۲۱ روز سن، برای آویشن ملی ایران تراب زنی کرده بودند.

حالا و در آستانه ی ۱۸سالگی اللهیار، رسانه های ترکیه از رسیدن این متصرف نوجوان تیم استقلال به تیم فنرباغچه ی ترکیه معارفه داده اند. سایت گازتادامگا، نما قرارداد پنج ساله ی مهاجم نوجوان آویشن ملی ایران را ۳۰۰هزار یورو در سال عنوان کرده که البته فنرباغچه بخاطر جذب او از استقلال، ۸۵۰هزار یورو خرج کرده است.
به گزارش ایسنا، دولت از دو سال پیش، طرح کارت های ملی هوشمند را در اجازه فرمان قرار عدالت و بر این بن پایان ناموس کارت های ملی باستانی تا اختتام سال ۱۳۹۷ تعیین شد، ولی این درون حالی است که به برهان تأخیر تو فرآیند صدور این کارت ها، بسیاری از افراد هنوز مظفر بوسیله ستاندن کارت ملی خویشتن نشده اند.

سخنگوی دایره ثبت احوال ناحیه از لیس اعتبار کارت های ملی باستانی از اول فروردین ۱۳۹۸ خبر داد و اعلام کرد کسانی که هنوز نسبت بوسیله ثبت معروفیت و گرفتن کارت ملی هوشمند اقدام نکرده اند تا پایان سال جاری فرصت دارند در این بن اقدام کنند.

به گفته ابوترابی، با توجه به برخی از تست های موردنظر و آماده نشدن مراحل تولید، متأسفانه فرایند صدور اینگونه کارت ها با بخشی تأخیر مشخص شده که سعی می شود این بازه زمانی در آینده جبران شود. حرمت کارت های ملی باستانی سال گذشته کامل شد

برابر آنچه سازمان ثبت احوال اعلام کرده زمان کاربرد از کارت های قدیمی به هیچ عنوان تسلسل نخواهد شد و این کارت ها تا سرانجام سال ۱۳۹۷ قدر دارند و از مبدا فروردین امسال فاقد اعتبار خواهند بود و در هیچ یک از ادارتت مورد پسند نیست؛ لذا افرادی که برای کارت ملی هوشمند ثبت صیت کرده اند اما هنوز کارت خود را قبض نکرده اند، سراسیمه نباشند چرا که مشخصات آنها در سامانه بوسیله نشانی افراد دارنده کارت جدید ثبت شده و به محض اینکه تولید کارت های متاخر آغاز شود، کارت های آنها همچنین صادر می شود.

این در حالی است که از صبح امروز (۲۷ خرداد) فداکار از شعب بانکی از انجام خدمات بخاطر مشتریانی که کارت ملی قدیمی دارند و کارت جدید ندارند، خودداری می کنند. بسرنوشت شوم دچار کردن روزنامه بانک مرکزی بخاطر استفاده از کارت های ملی هوشمند

گفته می شود این اقدام داخل پی بخش نامه بانک مرکزی مبنی پهلو نپذیرفتن کارت های ملی قدیمی انجام شده و این درون حالی است که تعداد زیادی از آدم بوسیله برهان تأخیر تو صدور کارت های ملی هوشمند، موفق به دریافت این کارت نشده اند.

این شعب بانکی از ارتکاب فعالیت های بانکی حتی با بود کارت ملی قدیمی، شناسنامه و سایر مدارک شناسایی معتبر خودداری می کنند و تنها کارت های ملی هوشمند یا رسید ستاندن شده توسط مشتری زمان ثبت نام کارت ملی را می پذیرند.

این اقدام شعب بانکی درون حالی اجرا می شود که اطلاع رسانی دقیقی از نپذیرفتن کارت های ملی قدیمی انجام نشده و طبیعتاً بسیاری از مشتریان، رسید کارت ملی هوشمند خویشتن را همراه ندارند.

از سوی دیگر، تأخیر تو فرآیند صدور کارت های ملی هوشمند، موضوعی است که مربوط به دولت بوده و افرادی هستند که با وجود بخشیدن حدود شش ماه از زمان ثبت نام، هنوز کارت ملی هوشمند خود را گرفتن نکرده اند. مردم رسید کارت هوشمند خود را همراه داشته باشند

به این ترتیب، خودداری از ارتکاب عملیات بانکی توسط برخی شعب درون حالی انجام می شود که مشتریان، تقصیری درخصوص نداشتن کارت های ملی هوشمند ندارند و ممکن است این موضوع مشکلاتی را بخاطر افرادی که نیاز فوری به سرویس های بانکی داشته اند، خلق کرده باشد.

با این حال، لازم است مشتریان بانکی که تاکنون موفق به دریافت کارت ملی هوشمند خویشتن نشده اند، برای انجام خدمات بانکی، کارت ملی باستانی به همراه رسید ثبت نام کارت ملی هوشمند خویشتن را همراه داشته باشند.
تسنیم نوشت: حمیدرضا حاجی بابایی پاسبان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با روزنامه نگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از ارسال نامه رئیس دویوان محاسبات به دولت خبر داد و گفت: رئیس دیوان محاسات در این نامه اعلام کرده تا مشهود شدن موضوع، دولت صدور احکام برای حقوق و دست اجرت سال ۹۸ را متوقف کند تا این روانی گلچین تکیف شود.

پاسبان آدم همدان در مجلس نیز از جلسه نهایی کارگروه مشترک طالع و جماعت برای افزایش حقوق کارمندان شناسایی رحم و تقریر داشت: براساس برنامه ریزی های اجرا شده کنفرانس مذکور روز (شنبه ۲۵ خرداد) با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان پروگرام و بودجه، جمشید انصاری رئیس راه اندازی امور اداری و استخدامی، رئیس دیوان محاسبات، کارشناسان مرکز استیناف های پارلمان و همچنین امیرحسین مستنطق زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه باشگاه برگزار می شود.
تابستان فصل رونمایی از صغیر هایی است که تا قبل از تعطیلی مدارس شیطنت هایشان بی شمار برای بابا و مادرها قابل دید نبود و با رسیدن این عزل بوسیله منصه نمود می رسد! برای اینکه این شیطنت ها را کنترل کنید و بتوانید برایشان سرگرمی جور کنید، این مقاله را از دست ندهید؛ از راه های ساده و ارزان محزون تا تفریح های اختصاص تر داخل خواهش کشف شدن توسط شماست. نمایشگاه نقاشی و کاردستی شوهردار

یکی از فعالیت هایی که متعدد از مادرها از آن استقبال می کنند، جمع شدن داخل به خشکی امدن سایر مادرها و فرزندانشان به همراه انجام اعطا کردن یک فعالیت مشترک است. بهترین روش برای ساختن قدری از یک تابستان ناراحتی انگیز دور هم جمع کردن بچه ها و وسوسه آن ها بوسیله خلاقیت در انجام کارهای هنری است. از صغیر ها بخواهید نقاشی بکشند، کلاژ ثابت قدم کنند، کاردستی بسازند خواه ماکت عادت حزن کنند. بوسیله آن ها بگویید قشنگترین کارهایشان داخل نمایشگاهی که قصد دارید آن را برپا کنید، بخاطر اقوام و سایر دوستان بوسیله ارائه در می آید و از طرف شما غصه نمدار مدال زرین خواهند شد. *در جلسات نقاشی همراه با سایر مادرها مبتلا گپ و گفت شوید و به ساخت مدال های طلایی بپردازید. اگر احساس می کنید فرزندانتان به معلم نقاشی نیاز دارند، می توانید از یک معلم بخواهید به عارض شقه گروهی و با نفقه کمتر جزء هنری مغز فرزندتان را کوشا کند.
رمان خوانی برای بچه ها

میتینگ های داستان خوانی صرفا بخاطر بزرگسالان و تجسس رمان های ممتاز جهان مفت نیست؛ چون اگر نوزاد ها از طفولیت با دنیای افسانه ها آشنا نشوند، بزرگسالی متفاوتی را هم تجربه نخواهند کرد. بوسیله همین دلیل دست بوسیله امر شوید و هر هفته یک جلسه داستان خوانی برای فرزندتان و دوستانش راه بیندازید. می توانید با مادرهای دیگر هماهنگ کنید و این جلسات را هر هفته در منزل یک نفر برگزار کنید. کتاب های جلسات را با دقت و تحقیق انتخاب کنید و مجاهدت کنید دسته اهل سنت نوزاد ها به حزن نزدیک باشد تا دغدغه هایی شبیه به هم داشته باشند و بتوانند همه با هم از محتوای کتاب ها کیف ببرند. بخاطر صغیر هایی که عرشه هستند، خیساندن قصه و عرضه عروسکی با استفاده از اسباب بازی های پاپت و بند انگشتی جذابیت بیشتری ابداع خواهد کرد.
ورزش هایی بخاطر تنبل نشدن حافظه داخل تابستانتمام مجاهدت ما تا اینجای مقاله درون این حیات که عادت بچه ها را دنیای گوشی و ورزش دربیاوریم و آن ها را به جمع وارد کنیم؛ اما قرار نیست بازی های تکنولوژیک را هم کاملا تحریم کنید؛ در برابر هر روز تابستان طولانی است، نفس زیاد است و دسترسی به دوستان بچه ها و ترتیب دادن فعالیت های گروهی قدیم آسان نیست. به همین دلیل اگر بودجه ای بخاطر خرید تحفه برای فرزندتان در رویت خمود اید؛ خوب است خرید کنسول جای پا اس فور (Ps4) و اکس باکس را گوشه ای از برنامه هایتان راحتی دهید. تفویض بازی های فکری، معمایی و حتی بازی هایی که به لول نیاز دارند، مهارت های متنوع فرزندتان را تحکیم خواهد کرد و ضمن سرگرم کردنش کمک می کند تا ذهنش در طول تابستان برای فراگیری آمادگی اش را حفظ یواش.
تمرین تئاتر برای اجرای پایان تابستان

نویسنده های زیادی هستند که برای کودکان درام می نویسند؛ خیلی از قصه ها غم هستند که یک مادر یا پدر خوش ذوق می تواند آن ها را تحول به یک نمایشنامه یا حتی فیلمنامه کند. کافی است این قصه ها را پیدا کنید و بوسیله انزوا خواه با همکاری سایرین بخاطر هر کدام از بچه ها نقش بنویسید. هر هفته دسته را چند ساعتی دور اندوه جمع کنید و اول به تمرین کنید. حفظ کردن نقش ها حافظه صغیر ها را تقویت می کند و بازی کردن درون برابر غم غلبه ابراز احساساتشان را به چالش می کشد؛ دو مهارتی که تا پایان عمر بوسیله آن نیاز دارند. به کودک ها بگویید که بخاطر یک اجرای تابستانه آماده می شوید و صبر است درون آخر شهریور این امر را جلوی پاپا و پدرهایی که با آن ها خودی هستید انجام دهید. اگر احساس کردید طفل ها با اجرای حی میانه ای ندارند، می تواند از آن ها فیلم بگیرید و با استعمال از نرم افزارهای میسر ادیت، نسخه بازپسین زیبایی از فیلمی به کارگردانی والدین و با ورزش صغیر ها را برایشان به یادگار بگذارید.
از فطرت غافل نشویدحتما و حتما بخشی از تعدادی روزهای هفته را به ساعت خلقت اختصاص دهید و بگذارید فرزندتان درون هوا سرسبز و مسرور استراحت بگیرد. به او یاد دهید که چطور از فطرت حراست کند و بوسیله آن احترام بگذارد و تو عین حال در آن بازی درنگ و مسرور باشد. اگر سن و سالش ناچیز است کمک کنید کارمایه اش را با مصرف از ابزار بازی موجود تو فضاهای سبز یا پارک ها خالی کند. به اندیشه داشته باشید آدم هزاران سال در دل نهاد عمر کرده و تازه چند قرن سال است که چشمش به در و دیوارهای سیمانی و آهنی می افتد؛ بنابراین خلقت بخشی از وجود ماست که باید آن را درون خودمان و فرزندانمان حی نگه داریم.
تیپ شخصیتی فرزندتان را کشف کنید

به خاطر داشته باشید یکی از مهم ترین قدم هایی که باید برای انتخاب سرگرمی کم ارزش فرزندتان بردارید، کشف تیپ شخصیتی اوست. خردسال های تبعه شیطنت معمولا داخل قسمت قسمت کردن صغیر های برون گرا فراغت می گیرند؛ این بچه ها علاقه زیادی به جمع دوستانشان دارند، هر جا بروند سر و نوا سیاق می اندازند و مشتاق بازی های گروه جمعی هستند. درست به خشکی امدن خلاف کودک های درون گرا که علاقه چندانی بوسیله جمع نشان نمی دهند، معمولا انزوا ورزش می کنند و ابتیاع ورزش های ps4 و xbox one و کامپیوتر و بازی درون دنیای مجازی را بوسیله رفت و آمدهای حقیقی تقدم می دهند . نمی توان گفت تیپ شخصیتی تو گرا بهتر است یا برون گرا؛ نکته مهم این است که حالت افراطی هر کدام از این تیپ های شخصیتی می تواند به ضرر آینده فرزندتان تمام شود و شما به عنوان والدین باید تقلا کنید فرزندتان را بوسیله مسیر تعادل برگردانید و بخشی از این فقره را می توانید با تفویض تفریح های امین ایفا دهید. یکی از راهکارهایی که پیش رو دارید، خیساندن فعالیت های دسته جمعی و فردی با هم است. برای مثال ممکن است فرزند درون گرای شما تقدم بدهد مداد رنگی رنگی هایش را بردارد و وقت زیادی از روز را در اتاقش نقاشی بکشد. برگزار کردن نمایشگاه نقاشی خانگی این فرصت را بخاطر فرزندتان فراهم می کند تا با سایر طفل ها درون ارتباط بیشتری قرار بگیرد و از لاک خودش بوسیله دنیای بیرون سرک بکشد.
کشور سوئیس با مناظر طبیعی و بکرش همچون بهشتی قشنگ در اروپا می درخشد. آب و هوای دلپذیر، هتل های زیبا، کوهستان آلپ با ورزش های زمستانه اش، روستاهای بکر و جهیز حمل و نقل مدرن و مرده آن که همچون ساعت های سوئیسی امر می کند، آن را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری مبدل ساخته است. تور سوئیس سال هاست در تمام جهان و خیر فقط داخل ایران سفری لاکچری به اروپا قلمداد می شود اما می استعداد با هزینه ای حد سفرهای دیگر نیز به این ملک سیر تکاملی کرد. انبازی گردشگری ژیوار با کاهش نفقه های سفر به واسطه ۱۴ سال سابقه در اجرای تور اروپا این امکان را مهیا کرده است. تور سوئیس داخل کنار تور مجارستان را می توان از گزینش های محبوب ایرانیان در سال های اخیر دانست.
ویزای سوئیس که مگر ویزای شنگن محسوب می شود از معتبرترین ویزاهای جهان نیز محسوب می شود که برای گرفتن ویزای کانادا امتیاز بالایی داراست. زوریخ بزرگترین و ثروتمندترین قصبه سوئیس

زمانی که به سوئیس تصعید می کنید نیکوترین نقطه برای نخست سفرتان قصبه زوریخ است. خیر تنها یکی از بهترین و زیباترین فرودگاه ها را دارد، بلکه شهریست مدرن با آثار و بناهایی از قرون وسطی. خیابانهای سنگفرش، رودخانه، دریاچه و چشم انداز مسحورکننده. کوه های پوشیده از برف آلپ باعث شده تا زوریخ یکی از مقاصد بنیادی گردشگری محسوب شود. در این بخانه برگشتن فرهنگی بیش از ۵۰ ارسی و ۱۰۰ گالری هنری وجود دارد که هر کدام روایتگر داستانی شنیدنی است و مهمترین آنها موزه ملی زوریخ و ارسی ریتبرگ است که حتما باید از آنها دید کرد.

رله قطار زوریخ، قلب حروف سیاق آهن اروپاست و شما از این قریه می توانید به سرتاسر اروپا سفر کنید. یک روزگار با قایق تفریحی کروز درون حوض درست کردن لوسرن

بسیاری بر این باورند که لوسرن از محاسبه زیبایی شناختی، جوهره قریه سوئیس است. در اینجا خبری از ماشین محو و شما می توانید درون خیابانهای قدیمی آن با آرامش قدم بزنید و و نظاره گر ساختمانی های قدیمی تزیین شده با نقاشی های دیواری آن باشید.

دریاچه لوسرن با پل چوبی پاندول کاپل بروک، که قدیمی ترین پل سرپوشیده ی اروپاست، داخل مرکز بطرف خانه و تصویری از لفافه کوه آلپ درون آن فرصتی را فراهم کرده تا بتوانید به همراه عزیزانتان سوار بر یک کروز عظیم در میان آبها به تماشای غروب زیبای خورشید بنشینید.

علاوه بر دریاچه، حصار آب و پل Chapel‏ که مربوط به قرن ۱۴ است یکی از پربازدیدترین و همچنین یکی از سوژه های عکاسی در این قصبه است.

دریاچه لوسرون در سوئیس اسکی درکوه های ماترهورن در بخانه برگشتن زرمات

ماترهورن یکی از زیباترین قله های دنیاست که رکورد زیادترین عکس را بوسیله خود اختصاص داده. ماترهورن همیشه سرد و پوشیده از برف است و خموشی ترتیب سراسر آن را فرا محزون و پیچ و خمها و غارهای برفی میان کوهستان، داستان کوهنوردانی را که طی سالیان به اینجا سیر کرده اند را روایت می کنند. اگر طرفدار تپش هستید توصیه می کنیم حتما پیست اسکی ۳۶۰ کیلومتری ماترهورن داخل ارتفاع ۳۸۸۳ متری امتحان کنید و زمانی که این خوش نویسی طولانی و لبالب خم و پیچ را خلال می کنید از مناظر ملیح در زیر پاهایتان لذت ببرید.

اگر تا به حال اسکی نکرده اید اصلا نگران نباشید، بجهت مربیان ماهری آماده اند تا بوسیله شما آموزش دهند، البته برای اسکی در ارتفاعات بالای ماترهورن باید حرفه ای باشید. در وابستگی با برگ اسکی باید گفت که در آن دوروبر مغازه های بسیاری هستند که هر آنچه نیاز دارید را به شما اجاره می دهند.

اسکی در کوه های ماترهورن داخل زرمات اینترلاکن، بهترین منطقه تفریحی سوئیس

یکی از خوش آب و هواترین تفرجگاه های سوئیس دهات اینترلاکن است که با مناظر بی نظیر و اقامت گاه های شیک ساحلی خواهش شما را می کشد. اگر به این منطقه سیر تکاملی کردین می توانید با قایق اتومبیل کنار روی دریاچه برینز و یا با قطار و گذر از دل شهر و تپه ها و نیستان ها از زیبایی های بی همانند این شهر کیف ببرید. از جمله تفریحات تو این منطقه می توان به ورزش هایی بسان ماهیگیری، موج سواری، پاراسل، اسب سواری یاد کرد. رودخانه ژنو، بزرگترین رود اروپا

این رودخانه ضخیم یکی از بزرگترین و دیدنی ترین رودخانه های اروپاست که مابین سوئیس و فرانسه جریان دارد. ژنو شهری زیبا با تپه های سرسبز است که با گلها پوشیده شده است و چنانچه بر فراز آنها بروید صدای زنگوله گاوها را می شنوید و لحظاتی آرام را تو این پایتخت صلح جهانی امتحان می کنید. از آن فراز می توانید بوسیله تماشای دریاچه بنشینید و نسیم معتدل را استنشاق کنید. آدم ژنو به زبان همسایه خویشتن یعنی فرانسوی صحبت می کنند. از نقاط دیدنی این شهر میتوان به کلیسای جامع گوتیگ، کافه های دنج و قشنگ فواره ی Jet d’Eau که در رفعت ۱۵۰ متری پهلو رود ژنو واقع شده اشاره کرد. تشریفات موریتز و رودخانه ای به رژه آینه تو سوئیس

یکی از مقاصد گردشگری پرطفدار کوهستانی گیتی تشریفات موریتز است با جنگل های آلپی، یخچال‍های طبیعی و رودخانه ای زلال و شفاف که در به خشکی امدن آن می توانید لحظاتی ساکت را سپری کنید. این دهات شامل دو قسمت است، یکی منطقه ی سنت موریتز دورف که به سمت رودخانه سنت موریتز صبر محزون و دیگری هم تشریفات موریتز باد است. اگر بوسیله تعاقب هتلی مقرون بوسیله صرفه هستید ما منطقه دوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر تو خلع تابستان به این منطقه سفر کنید می توانید از تفریحاتی همچون پیاده روی، دوچرخه سواری و گوناگون ورزش های آبی نصیب ببرید.

Jungfraujoch یا همان بالای اروپا

یکی دیگر از تفریحات ماجراجویانه در ناحیه سوئیس روبیدن بوسیله بالای اروپاست. این نام بوسیله این پندار پیاده شدن آن نهاده شده که شما به خشکی امدن فراز بالا ۳۴۵۴ متری کوهستان می توانید کچل اروپا را در یک نگاه ببینید که چشم انداز بی نظیری خواهد وجود.
این منطقه درون روستایگریندلوالد قرار دارد که یکی از قدیمی ترین اقامتهای سوئیس است و جایی بکر و استثنایی بخاطر عاشقان طبیعت و ماجراجویی.
برای عدول کردن به بالای اروپا فقط کافیست سوار پهلو قطار شوید و پس طی مناظر دیدنی بوسیله تراس زیبای آن بروید. کلیساهای سوئیسی

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری سوئیس کلیساهای با قدمت آن است که داخل دل هر کدام داستانهایی از گذشته نهان است که کتاب مذهبی این سرزمین را روایت می کند. معماری خاص از قرون وسطی تا قرن حاضر و نقاشی های لطیف بر روی دیوارها و سقف آنها واقعا ارزش رویت را دارد. کلیسای سن پیتر، گروس مونستر از عهد تقابل کاتولیک و پروتستان و کلیسای فرومونستر نامی بوسیله کلیسای زنان که برای بانوان اشراف زاده اروپایی مصنوع شده وجود از عموم کلیساهای مشهور سوئیس می باشند. معروف ترین موزه های سوئیس

کشور تاریخی و فرهنگی سوئیس پر از آثار ارزشمندی است که جزء تنخواه های ملی اروپا محسوب می شود و چنانچه مایلید تا با حال و هوای قرون وسطی و معماری آن آشنا شوید حتما سری بوسیله کفش ملی زوریخ بزنید.
ارسی ریتبرگ نیز از دیگر موزه های سوئیس است که با ادخال بوسیله آن همگی نوع آثاری مشاهده می کنید به جز آثار اروپایی! خیابان های مشهور و پر رفت و آمد سوئیس

حتما ممکن است سپس از عزاداری و گذار در خلقت و اسکی در کوهستان، بخواهید از پاساژها و مغازه های لوکس سوئیس تیمار دیدن کنید و همچون شهروندی سوئیسی با آرامش خاطر معامله کنید!
خیابان بانهوف بوسیله عنوان یکی از گرانبها ترین خیابانهای خرید جهان در روستا زوریخ قرار دارد و مملو از مغازه های لوکس و پر زرق و صاعقه است که بسته به میزان ارزی که همراه خود دارید می توانید ابتیاع کنید و خواه فقط در آن قدم بزنید و سلفی های به یادماندنی بگیرید.
چنانچه می خواهید دریافتن کوچه های باستانی سوئیس را درک کنید سری به خیابان لیماتگه در زوریخ بزنید. رستوران های زیادی در این محله وجود دارد که شما می توانید بعد از خرید و پیاده روی قدری تو آنها استراحت کنید.
خیابان رن وگ خیابانی قرون وسطی ای که به اصطلاح آلمانی به معنی خیابانی بوده است که اسب ها در آن لول می کردند و خیابان مونستر برو که شامل بخشی به صورت پیاده رو و یک پل روی لیمات است از دیگر نقاط دیدنی این ناحیه بوسیله حساب می آیند.

اگر نیت سفر به سوئیس تو تابستان ۹۸ را دارید با مشاوران ژیوار وابستگی بگیرید و با هزینه ای مناسب پر حرارت به این قلمرو قشنگ سفر کنید.
خودرو تویوتا توندرایی که تو تصاویر می بینید، مدل سال ۲۰۰۷ و تیپ SR5 است. این خودرو با اینکه داخل شرایط مناسبی نگه داری شده، کارکردش بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر است. خداوندگار خودرو بوسیله خوبی از آن نگه داری کرده و سرویس ها را به موقع ادا است. بااین حال، نکته ی جالب این است که این تویوتاهمچنان با قطعاتی کار می یواش که هنگام تولید روی آن انتصاب شده اند و هیچ تعمیراتی روی آن ایفا نشده است. پیشرانه ی ۴.۷ لیتری V8 این خودرو هنوز مشت نخورده؛ یعنی حتی اگر طرفدار تویوتا نباشید، همچنان دوام و کیفیتش را مدح خواهید کرد.آرون موروانت، صاحب این وانت، در دهات لوییزیانا عمر می کند که به کار باربری مبتلا است و با خودرو خود بار را به هر نقطه ای از آمریکا می سرما. موروانت بی شمار امر می کند؛ به طوری که تا اینکه حین تهیه ی این گزارش وب سایت موتوروان نیز تلفن وی اکسید خورد و سفارش محموله بار را اخذ کرد. حین اجرا همین کارها بود که کارکرد تویوتا توندرای وی از یک میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر نیز عبور کرد. جالب است که هنگام گذشتن کیلومترشمار از این عدد، وی این لمحه را ثبت کرده است.آنچه کارکرد فراوان این تویوتا را دوست داشتنی برنده و حیرت انگیزتر می کند، این است که تاکنون تعمیراتی روی آن ادا نشده و پیشرانه ی V8 آن بوسیله حالت تنظیم کارخانه و دست نخورده باقی الباقی است. البته، قوطی دنده ی خودرو بوسیله وزن ی پیشرانه ی آن جان سخت نبود و تو کیلومتر حدود یک میلیون، صاحب تویوتا بوسیله دلیل عملکرد نامناسب در کنگره سه، صندوق کنگره را تعمیر کرد. موروانت معتقد است اگر به چونی روغن صندوق کنگره توجه می کرد، شاید جعبه کنگره نیز به تعمیر حاجت هویدا نمی کرد. درمجموع، می توان گفت موروانت به انعام از خودرو خود نگه داری کرده است.

مقاله های مرتبط:تویوتا خودروی توندرا با راندمان یک میلیون مایل را خریداری کردتویوتا توندرا TRD متاخر متمایزتر از همیشه

نکته ی مهم دوام درخورتوجه توندرا در این مدت است. در واضح این خودرو آسیب هایی دیده می شوند که عموما حین کار پیوستگی افتاده اند. بخاطر مثال، فضای وهله این پیکاپ کاملا مستهلک شده و مانند خودرو بدیع نیست؛ ولی تو کابین خودرو شرایط بسیار مطلوبی دارد؛ به وری که تنها قسمت آسیب دیده، پارگی کوچکی درکنار صندلی راننده است. این ایراد بخاطر خودرویی با این کیلومتر چندان ناخوشایند است.این دومین تویوتا توندرایی است که یک میلیون و ۶۰۰ هزاره کیلومتر را عاری تعمیرات بنیادی خلال می نرم. خودرو مبدا نیز در همین قصبه و مقیاس ۲۰۰۷ بود که تویوتا بوسیله مالک آن یک دستگاه خودرو تویوتا توندرا صفرکیلومتر و جدید داد و وانتش را از وی خرید تا در آزمایشگاه های خود سیلان مستهلک شدن قطعات را آزمایش و بررسی درنگ. اگر تویوتا تصمیم بگیرد وانت موروانت را بخرد، کار پر اب تری در پیش دارد؛ بمنظور باید در جاده ها به عقب وی بگردند!

بیشتر بخوانید:نگاهی عمیق بوسیله جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰خودروهای مدل ۲۰۱۹ با کمترین نفقه های نگه داریجیپ گلادیاتور تیونینگ هنسی با ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت معرفی شدنگاهی عمیق به پیکاپ جی ام سی سایکلون ۲۰۱۹اولین امتحان رانندگی با تویوتا سوپرا ۲۰۲۰
براساس تحقیقات، میگرن یکی از مد ترین بیماری های موجود داخل دنیاست. این بیماری می تواند افراد مختلف قوم از کودک تا بزرگسال را دستگیر کند. به نشانی شهید در آمریکا حدود ۱۲ درصد آدم از سردردهای میگرنی رنج می برند؛ ولی چه متد هایی برای علاج این مصیبت می شناسید؟ برای آشنایی با اسلوب های تداوی سریع میگرن با این مقاله همراه باشید. حتما بخوانید:از کجا بفهمیم سردرد داریم خواه میگرن؟درمان میگرن؛ ۶ نکته موثر بخاطر اینکه به جنگ سردردهای میگرنی برویدبرای پیشگیری از میگرن و سردرد میگرنی چه بخوریم و چه نخوریم؟

سردرد میگرنی یک سردرد موکد میسر زدودن. میگرن نوعی بیماری عصبی است که می تواند علائم زیر را داشته باشد: حالت تهوع؛ استفراغ؛ مورمور شدن یا بی حسی دست و پا؛ تغییرات بصری؛ دریافتن به صدا، نور یا عطر.

درواقع میگرن نوعی بیماری ناتوان کننده و مزمن است که می تواند زندگی روزمره فرد را زیر تأثیر قرار دهد.

داروهای مختلفی برای درمان و پیشگیری از میگرن وجود دارد، ولی بسیاری از افراد رجحان می دهند که از علاج های طبیعی به عنوان جایگزین یا مکمل درمان های پزشکی خویشتن استعمال کنند. درمان غریزی میگرن

در ادامه، بوسیله ۱۵ روش یرای درمان نوک تیز میگرن رمز شده است که می توانید با مشورت پزشک آن را تجربه کنید. ۱. طب فشاریدرون طب فشاری لازم است که بوسیله پاره های خاصی از بدن فشار وارد کنید. تهییج نقاط خاصی از بدن تو این اسلوب سبب می شود که انقباض از روی ماهیچه ها برداشته شود و درد ساکت برملا کند.

یکی از رایج ترین نقاط فشار نقطهٔ ال ۱ تا ۴ (L 1-4) در فضای بین انگشت شست و انگشت اشاره دست چپ است.

با استفاده از مشت مخالف (دست عبث) به مدت ۵ دقیقه نقطهٔ تک نظر را به حالت دورانی، به صورتی که دردی نداشته باشد، فشار دهید. این کار می تواند به خلوت سردرد شما کمک کند.

مطالعه ای که در سال ۲۰۱۲ بر روی ۴۰ فرید مبتلا به میگرن غیر خشمناک (میگرن بدون اورا) انجام شد، نشان می دهد که ضیق منطقهٔ معلول سی ۶ ( PC6)، که حدود ۳ انگشت اعلی از ساعد در قسمت تویی دست قرار دارد، به درمان حالت تهوع یا استفراغ شاگرد از سردردهای میگرنی معاون می نرم. ۲. تحول رژیم غذایی

کاربرد بعضی از غذاها می تواند عامل ساختن میگرن داخل افراد مستعد باشد.

غذاهای متداولی که باعث میگرن می شوند: غذاهای فراوری شده؛ شکلات؛ نوشیدنی های حاوی کافئین.

اطلاع از عوامل محرک میگرن ضروری است. چندی از افراد بخاطر آگاهی از عوارض احتمالی غذاها از مجلات مربوط به غذا یا میگرن استعمال می کنند.

تغییر رژیم خواه الگوی غذایی می تواند به پیشگیری از ابتلا بوسیله میگرن درون آینده دستیار کند. ۳. استفاده از روغن

روغن ها معمولا به عنوان درمان های غریزی یا آنتی باکتریال بخاطر پاکیزه کردن محصولات خانگی استعمال می شود.

روغن اسطوخدوس یکی از روغن هایی است که معمولا برای درمان استرس، اضطراب و سردرد کاربرد می شود. مطالعه ای که داخل پری آماری کوچکی انجام شد و داخل مجله اعصاب اروپا منتشر شد علامت می دهد که استنشاق روغن اسطوخدوس به درمان سردردهای میگرنی چندی از افراد کمک می بطی ء.

هرچند که این نتایج بسیار عالی است اما لازم است تا داخل جامعه آماری بزرگتر و روی تعداد افراد بیشتری وارسی شود. ۴. زنجبیلدرون سال ۲۰۱۴ با حضور ۱۰۰ شرکت کننده، مقایسه ای بین مصرف پودر زنجبیل با داروی سوماتروپتین که برای میگرن تجویز می شود، اجرا شد. تجسس ها مدال داد که اثر زنجبیل به نعوظ انتزاعی داری با سوماتروپتین متناسب مقایسه است و افراد می توانند از زنجبیل بخاطر درمان مصرف کنند. از طرفی اگر بی تا بوسیله زنجبیل آلرژی نداشته باشد، مصرف این ماده مضر تراشیدن و عوارض جانبی ندارد. ۵. مدیریت استرس

استرس یکی از عوامل مرسوم خلق کردن میگرن است. استرس نوعی چرخهٔ معیوب خلق می کند؛ بوسیله طوری که استرس علت میگرن می شود. بعد با ایجاد درد میگرن، استرس بیشتر می شود و همین عامل، میگرن را بیشتر می نرم.

طرز هایی برای درمان استرس واضح کنید. به عنوان شهید خواندن تاریخچه و مجله، ورزش کردن یا مدیتیشن می تواند از استرس و ابتلا به میگرن جلوگیری درنگ.

همچنین افراد می توانند از کلاس های مدیریت استرس کاربرد کنند. علاوه براین با استفاده از گرمابه آب گرم خواه گوش دادن بوسیله موسیقی استرس را از خویشتن دور کنند.

با استفاده از این نحو های مثبت فرد انتخاب می کند که روی فایده های بدنِ خود نسبت به موقعیت های استرس زای زندگی کنترل داشته باشد. ۶. ادا یوگا یا کاربرد از حرکات کششی

یوگا بوسیله بهبود جریان خون و کاهش انقباضات عضله کمک می کند که می تواند علائم میگرن در افراد را کاهش دهد.

در مطالعه ای در سال ۲۰۱۴ نتیجه ٔ علاج میگرن به همراه یا عاری مصرف از تمرینات منظم یوگا بررسی شد.

نتایج نشان داد که افرادی که علاوه پهلو درمان میگرن به طور مرتب تمرینات یوگا را ایفا می دادند در مقایسه با گروهی که فقط از روش های درمانی میگرن بوسیله تنهایی استفاده کرده بودند نتایج بهتری به دست آورند. ۷. درمان بیوفیدبک خواه پس خوراند زیستی (Biofeedback therapy)

بیوفیدبک تراپی روشی درمانی است که افراد با استفاده از آن گرفتگی عضلات را رها و آرام می کنند.

بیوفیدبک درمانی به تمرین و آموزش نیاز دارد. سنسورهایی کنار روی ماهیچه های گرفته استراحت دارد و به یک مانیتور همواره است که میزان گرفتگی عضلات را به صورت بازخوردهای درجا (بی درنگ) علامت می دهد و بوسیله بهتر شدن گرفتگی عضلانی کمک می درنگ.

قرار اعطا کردن سنسورها روی پیشانی، شیار فک یا عضله های ذوزنقه ای کتف می تواند بوسیله کاهش درد میگرن دستیار کند. ۸. طب سوزنیدرسال ۲۰۱۲ جای پا طب سوزنی بخاطر علاج میگرن و سایر بیماری ها بررسی شد. براساس وارسی ها طب سوزنی برای درمان افراد مبتلا بوسیله سردردهای میگرنی مؤثر است. هرچند که امکان پذیر است عوامل دیگری هم در این نتایج تأثیرگذار باشد. افرادی که از این روش برای درمان میگرن کاربرد می کنند، حتما باید بوسیله محدودیت متبحر و کاربلد مراجعه کنند. ۹. ماساژ

ماساژِ عضله های گردن و شانه (کتف) می تواند به رهایی انقباض و درمان درد میگرن کمک کند. ماساژ نیز استرس را کاهش می دهد.

بخاطر این کار فرد می تواند بوسیله متخصص ماساژ مراجعه کند. از طرف دیگر، یک وضع کم هزینه زیرفون این است که خودتان با استفاده از توپ تنیس، کتف و متعاقب تان را ماساژ دهید. ۱۰. مکمل های گیاهی

گیاه بابا آدم جنگلی (Butterbur) و گل مینا (feverfew) دو مکمل گیاهی هستند که به کاهش درد میگرن و تکرر آن کمک می درنگ.

براساس مطالعاتِ سازمانِ میگرنِ آمریکا مصرف روزمره ۱۵۰ میلی گرم (ml) از گیاه بابا آدم جنگلی به مدت ۳ ماه تعداد دفعات ابتلا به میگرن را به طور مؤثری کاهش می دهد.

گل مینا نسبت بوسیله گیاه بابا مردم جنگلی اثر کمتری دارد. با این حال می تواند بخاطر چندی از افراد مؤثر باشد.

کاربرد این گیاهان در موارد نادری می تواند خطرساز باشد و قبل از استفاده از این گیاهان باید با پزشک مشورت کرد. ۱۱. منیزیمکاستی منیزیم که ازجمله مواد معدنی ضروری بخاطر بدن است می تواند جهت خلق میگرن عصبی (اورا) یا سردردهای میگرنی دوره ای شود. میگرن تندخو (میگرن اورا) یک اختلال بصری است که تو زمان میگرن اتفاق می افتد. همهٔ افراد مبتلا بوسیله میگرن این تک را تجربه نمی کنند. تحقیقات نشان می دهد که مصرف مکمل حاوی منیزیم می تواند به کاهش دفعات ابداع میگرن درون بعضی افراد کمک نرم.افراد باید درباره استفاده مکمل منیزیم با پزشک خود مشورت کنند. به خصوص اگر علاوه پهلو میگرن بیماری های دیگری دارند. میگرن قانون ای (basilar)

میگرن می تواند آن قدر جدی باشد که اختلالات بصری ایجاد کند. زمانی که این اتفاق می افتد، به آن میگرن قاعده ای می گویند. ۱۲. ویتامین های گروه بی (B-complex)

ویتامین های B می توانند تعداد دفعات ابتلا به میگرن و شدت آن را کاهش دهند. ویتامین های B داخل تنظیم نوروترانسمیتر (انتقال دهنده) های عدد نقش دارند. ویتامین های B محلول در آب هستند. به این ذهنی که میزان اضافی آن همراه با شاش تخلیه می شوند و در بدن ذخیره نمی شوند.

بدن به سرعت ویتامین B را خالی کردن می کند. به همین دلیل بی مانند می تواند به نمونه زیاد آن را کاربرد نرم. با این حال باید قبل از استفاده روزانهٔ ویتامین B با پزشک خود کیاست کنید. معاینه ها روی نحوهٔ اثر ویتامین B درون کاهش استرس های شغلی که بی نظیر حین کار تجربه می کند، درون حال انجام است. ۱۳. آب کافی

ننوشیدن آب کافی یکی از مهم ترین علت های ابداع میگرن و سردرد است و افت آب به انزوا می تواند سبب ایجاد سردرد شود. افراد با نوشیدن آب کافی می توانند از ناچیز آبی جلوگیری کنند. افراد مبتلا به کم آبیِ شدید باید از محلول های خوراکی آب رسان برای جایگزینی الکترولیت های ازدست رفته کاربرد کنند. معمولا نوشانیدن آب در طول روز و حفظ کردن رژیم غذایی سالم برای حفظ کردن آب بدن کافی است. ۱۴. استراحتبی خوابی و خواب بیش ازاندازه هر دو می توانند سبب ایجاد سردردهای میگرنی شوند. خواب شب هنگام بین ۷ تا ۹ ساعت می تواند به کاهش استرس و جلوگیری از میگرن کمک کند. ۱۵. کاربرد از کمپرس سرد و گرم

تعدادی از افراد با گذاشتن کمپرس سرد یا گرم روی سرشان تسکین می شوند و این حکم به کاهش درد میگرن شان کمک می نرم. بعضی از افراد کمپرس سرد را ترجیح می دهند، ولی هر دو نوع کمپرس، چه سرد و چه گرم، مؤثر است.

این روش درمانی مالیات جانبی کمی دارد. افراد مبتلا به مشکلات عزا خون، دیابت و بی تابی های پوستی نباید از کمپرس های بی اندازه سرد یا خیلی گرم (تضاد دمایی زیاد) کاربرد کنند. گفتار اختتام

حتی تو زمان استفاده از درمان های طبیعی لازم است که فرد با پزشک متخصص رایزنی نرم. وارسی در تک میگرن کمک می بطی ء تا بیشتر با عوامل خلق آن و روش های مؤثر برای درمان میگرن آشنا شوید. تو دنباله بخوانید: علائم سردرد سنبله ای، علل، روش های تشخیص و درمان آن

مقاله صوتی

مدت ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه قالب فایل MP3 گوینده مژگان اصغری حجم ۴۹ مگابایت تعداد فایل ۱۰ فایل صوتیمجموعه صوتی علائم، پیشگیری و درمان بیماری هاصلح و صفا ارزشمندترین دارایی انسان است

9،000 تومان مشاهده مقاله صوتی
از هر ۴ نفر بزرگسال یک نفر بوسیله فشار خون مبتلاست. از همین رو طرح ملی فشار خون بالا تا روزهای آینده در بکلی کشور اجرا می شود؛ طرحی بزرگ از سوی وزارت بهداشت که داخل آن با نگاهی دوراندیشانه به نکته زیاد مهمی توجه شده است. چنانچه انفراد به تنگ کردن خون رفعت مشغول باشد و درمان و داروی مناسب استفاده نکند، به بیماری های دیگری مبتلا می شود که ممکن است جان بی مانند را بوسیله خطر بیندازد و از طرفی خرج های بسیار زیادی را برای زیبایی سلامت، بیمه ها و قوم ها بوسیله وعده آورد از این رو این طرح نفع اقتصادی هم دارد. درباره بلای ناگهانی فشار خون، گونه های کنترل و درمان آن با «حسین کریم» حامی دانشگاه علوم پزشکی البرز به گفت وگو نشستیم که در امتداد می خوانید. ضیق خون پشته چیست؟

فشار خون بالا یعنی داشتن فشار خون سیستولیک ۱۴۰ و بالاتر خواه فشار خون دیاستولیک ۹۰ و بالاتر از آن. اگر شما درون ۳ قضا و قدر متواتر به فاصله چند هفته تا چند ماه فشارخونی بالا داشته باشید، پزشک به شما خواهد گفت که دچار بلای ناگهانی ضیق خون بالا هستید.   مهم ترین برهان ابتلا به این بیماری چیست؟

موجب آن در اغلب موارد نامعلوم است، ولی برخی عوامل خطر مثل سابقه فامیلی، سن بالا، چاقی، سیگار، غذای پرنمک و رژیم غذایی ناسالم و نوشابه های الکلی بروز آن را بیش می کنند. ابتلا به برخی داروها، دیابت، بیماری های مزمن کلیه، بیماری های غدد زبر کلیوی و استعمال مواد افیون نیز می توانند در ابراز این بیماری مفید باشند.   ضیق خون نشان خاصی دارد که بی نظیر را باخبر کند؟

در بیشتر موارد بی علامت است. گاهی بیماران احساس سردرد دارند و اگر تنگ کردن خون بی شمار بالا باشد مقدور است تو یقین خود دستخوش اختلال شوند. عوارض آن نیز بیماری های قلبی، سربزرگی سکته مغزی، مشکلات بینایی و بلای ناگهانی کلیه است.   درباره ارتباط فشار خون و نارسایی کلیه بخشی تشریح دهید؟

کلیه هورمون های تنظیم فشار خون را می سازد. به همین سبب مصیبت کلیه باعث تکثیر فشار خون می شود. برعکس این مساله نیز ممکن است اتحاد بیفتد. ضیق خون پشته به ورید های بدن آسیب می رساند وخون رسانی به کلیه کم می شود. علاوه بر این، فشار خون بالا به نفرون ها که واحدهای کوچک تصفیه خون در کلیه هستند نیز آسیب می رسانند. اگر کسی بیماری مزمن کلیه داشته باشد نیز فشار خون ارتفاع باعث بدتر شدن آن می شود. این بیماری قابل کنترل است. اگر بیماری مزمن کلیه خواه فشار خون داشته باشید، ضیق خون شما باید زیر ۸/۱۳۰ میلی متر جیوه بماند.   اولین دامنه برای تداوی این بلای ناگهانی چیست؟

کمینه کردن وزن، ورزش کردن، کمتر کردن مصرف چای، قهوه و نوشابه، تغذیه مناسب و رژیم غذایی کم نمک، کاربرد سبزیجات و علیه ها، ناچیز کردن استرس، پیمانه سیگار و الکل بوسیله عنوان شلنگ های فاتحه درمان فشار خون پند می شوند. در صورت کنترل نشدن بلای ناگهانی با تغییر دادن رسم غذایی و شیوه زندگی، پزشک داروهای لازم را فتوا می کند. امکان پذیر است به چند دارو حاجت داشته باشید یا داروهای مختلفی برای علاج امتحان شوند.
آشنایی با معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد آشنایی با دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها

بوسیله گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، محمد خدادی تو دیدار با جمعی از اعضای شورای عالی تشکل های مطبوعاتی ملک که درون سالن نشست های اداره فرهنگی- مطبوعاتی نشرآوران برگزار شد، وضعیت  پیچیده و مشکلات جاری بر فعالیت های رسانه ای کشور را اساسی ترین دلیل خود برای پسند این مسئولیت عنوان کرد و افزود: اعتقادم بر این است که باید فعالان صنف رسانه داخل این مسئولیت نوکری گذاری کنند.

معاون مطبوعاتی با تاکید بر اینکه رسانه ها تو برهه های مختلف بوسیله مدد قلمرو شتافته اند، از آنها به عنوان شیار مقدم حضور تو همگی عرصه های سخت برای  مبارزه با مشکلات، بحران ها و درک ها در مقاطع مختلف یاد کرد و گفت: رسانه ها، شریان های حرکت و تبدیل تو کشور را حی نگه داشته اند؛ در دفاع و ایستادگی و دیگر بزنگاه های بین المللی و ملی و تو عرصه های متنوع سیاسی- اجتماعی- اقتصادی و... همواره مهم ترین نقش را ایفا کرده اند.

خدادی با پیش روی اینکه مشکلات حاکم به خشکی امدن فعالیت های رسانه ای عزب از سر فعالیت روزآمد و کارآمد صنف سزاوار سرزنش رفع است، گفت: مساله این است که ما رسانه نگاران مواجب خدمت رسانی بوسیله تمام صنوف را به نیکوکاری ارتکاب می دهیم غیر از خود حرفه رسانه!

وی در دنباله با رمز به اینکه هم حالا کبیر کنار ۱۰ هزار نفر دارای مجوز رسانه، مدعی تخصص درون این حرفه هستند و این درحالی است که غالب افراد هزینه کثرت از کالاها را غیر از علیه رسانه ای صیقل می کنند، افزود: متاسفانه حرفه ما بوسیله جای مهارت بوسیله شغلی تعمیم تحول شده و هویت از آن پژمرده شده است.

خدادی توجه به «هویت حرفه ای و صنفی، اقتصاد رسانه و تولید محتوای تخصصی و اثرگذار» را از جمله راهبردهای پا بر جا خود نشانی کرد و درون تشریح مشکلات اقتصادی رسانه ها، با اشاره به اینکه مشکل رسانه های ملک بی توجهی تاریخی به نقش و اثر اقتصاد رسانه در استمرار حرکت رسانه بوده است، گفت: بنگاه های اقتصادی کشور باید به سهم و نقش رسانه ها توجه بیشتری داشته باشند چراکه آن ها در بدترین شرایط، زیادترین احتیاج را به رسانه ها دارند.

وی افزود: رسانه بستر انتقال مفروضات بخاطر ایجاد ارتباط منجر به اثرگذاری و انبازی سازی است بنابراین باید برای اقناع و اثرگذاری تو مخاطبان به رسانه ها سهم و نقش بیشتری داده شود.

کمک مطبوعاتی نیز داخل توضیح راهبرد دیگر تک تاکید خود به تخصصی شدن رسانه ها به نشانی یکی از رویه کارهای لازم تو توسعه اقتصادی رسانه ها رمز کرد و گفت: داخل سیاست گذاری ها بوسیله گسترش رسانه ها در حوزه های تخصصی توجه اختصاص ای خواهد شد. او داخل سرانجام ضمن تاکید بر ابداع ارتباط مستمر و منظم با اهالی رسانه، به خشکی امدن تیمار افزایی فکری اصحاب رسانه و تشکل های رسانه ای بخاطر محلول مسائل فرمانده پهلو فعالیت های رسانه ای تاکید کرد.

در ابتدای این دیدار، مدیران برخی رسانه ها و هیئت قانونگذاری های صنفی به پیش روی دغدغه ها و موضوعات مدنظر از جمله مشکل کاغذ مطبوعات، طرح ترافیک خبرنگاران، نحوه تخصیص یارانه های حمایتی، مسائل حقوقی و قضایی و توزیع مطبوعات پرداختند.

مدیران و نمایندگان انجمن صنفی مدیران رسانه، اتحادیه مدیران رسانه های غیر دولتی، اتحادیه صنفی نشریات تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی کشور و اتحادیه صنفی مدیران نشریات ایران، از جمله حاضرین تو این نشست بودند.
هواویکه یکی از بزرگ ترین همدستی های جهان در مرزوبوم ی برگ ارتباطی محسوب می شود، نشان تجاری جهیز عاملاختصاصی خود را ثبت کرده است. نام این سیستم عامل هانگ منگ است. ثبت تجاری این سیستم عامل نشان می دهد که هواوی از مدت ها قبل به فکر خودکفایی در مملکت های مختلف فناوری بوده است.

جزئیات کامل در مورد این جهیز عامل در وب سایت راه اندازی ی مدیریت مالکیت فکری ملی چین قابل مشاهده است. باتوجه به معلومات نمایش شده داخل وب سایت مذکور، نشان تجاری هانگ منگ در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۱۸ توسط هواوی ثبت شده و از ۱۴ مه ۲۰۱۹ تا ۱۳ مه ۲۰۲۹ قدر دارد.براساس گزارش های منتشرشده توسط رسانه های خبری حوزه ی فناوری، ریچارد یو چنگدوگ، مدیر بزرگ تصرف وکارهای حوزه ی مصرف کننده ی هواوی، اوایل هفته ی ساری اعلام کرده که سیستم عامل هانگ منگ به ظن زیاد تا خزان سال میلادی جاری یا نهایتا پیش از فرارسیدن بهار سال آینده معرفی خواهد شد. مقالات مرتبط:TSMC به همدستی خود با هواوی ادامه می دهدهواوی نمی تواند از کارت حافظه میکرو اس دی در گوشی هایش کاربرد کندپس از اعمال تحریم های آمریکا علیه هواوی و حد شریک شدن گوگلبا این شرکت، امکان استفاده از سرویس های اختصاص اندروید مثل پلی استور، یوتیوب و... برای غول فناوری چینی وجود نخواهد داشت و به همین دلیل این شرکت به متعاقب سیستم عامل جایگزین برای گوشی های هوشمند، تبلت ها، رایانه ها و سایر محصولات هوشمند خویشتن است. براساس تحریم های اعمال شده، شرکت های آمریکایی حق سودا نرم افزار و سخت افزار را به هواوی ندارند. براساس گزارش ها، هواوی توسعه ی جهیز عامل عام خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده استمقالات مرتبط:هواوی سیستم عامل جایگزینش را تا برگ ریزان منتشر می یواشگلوبال تایمز با انتشار یک گزارش به نقل از ریچارد یو اعلام کرده که هانگ منگ هم اکنون در مرحله ی تست های اولین استراحت دارد و به نشانی یک سیستم عامل یکپارچه و یونیورسال درون پلتفرم های متنوع از جمله گوشی های هوشمند، رایانه ها، تبلت ها، تلویزیون ها، خودروها و دستگاه های پوشیدنی هوشمند مورد مصرف قرار خواهد گرفت. 

بنابه اعلام یو، این سیستم عامل جدید نیز با تمامی اپلیکیشن های اندرویدی و اپلیکیشن های تحت وبی که داخل فروشگاه اپ گالری هواوی منتشر شده اند، سازگاری دارد. چالش هایی که پیش روی هواوی است

رِن ژنگ فِی، موسس و مدیرعامل هواوی داخل مصاحبه ی اخیر خویشتن گفته:استعمال از یک جهیز عامل متاخر درون تولید محصولات مختلف برای شرکتی چون هواوی کار سختی نیست، اما ایجاد یک اکوسیستم برای دستیابی به این مرام فرایندی سخت محسوب می شود.

درحال حاضر دو جهیز عامل اندرویدو آی اواسکه به ترتیب توسط مشارکت گوگل و اپل ترقی داده شده اند، به عنوان جهیز های عامل غالب در وسیله های موبایلی شناخته می شوند.

رویت شما داخل تک سیستم عامل اختصاصی هواوی چیست؟ آیا این غول فناوری چینی چیره خواهد شد تا اکوسیستم یکپارچه ای برای محصولات خود توسعه دهد؟بیشتر بخوانید:TSMC به شریک شدن خود با هواوی ادامه می دهدهواوی نمی تواند از کارت حافظه میکرو اس دی در گوشی هایش مصرف کندهواوی چگونه می تواند از تحریم های آمریکا داخل امن بماندپیش بینی کاهش ۲۵ درصدی نمایش گوشی های هوشمند هواوی داخل سال ۲۰۱۹ترامپ در مقابل هواوی؛ روند ملی یا بازیچه ای بخاطر فساد تجاری؟